O mnie

O mnie

Dietetyk Sylwia Szewczyk

Swoją przygodę zdrowego odżywiania zaczęłam od najmłodszych lat. Zwracałam uwagę na to, po jakie produkty spożywcze sięgam i jaki wpływ mają na organizm. Wówczas moimi doświadczalnymi klientami była rodzina i właśnie oni byli poddawani różnym dietom. Moje zainteresowanie tym tematem było tak duże, że wiedziałam, że właśnie z dietetyką będzie związana moja przyszłość.

Pierwszy stopień edukacji rozpoczęłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera na Wydziale Nauk o Żywności na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Natomiast tytuł magistra zdobyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją Żywienie Człowieka i Dietetyka.

Doświadczenie zawodowe zaczęłam już zdobywać zanim ukończyłam drugi stopień studiów. Od 2012 roku pracuję na stanowisku dietetyka w Ostrołęce. Dzięki pracy poznałam z jakimi problemami żywieniowymi najczęściej borykają się osoby z nadwagą, czy innymi problemami dietozależnymi. Poza wsparciem merytorycznym służę również wsparciem psychicznym i uważam, że właśnie motywacja danej osoby ma bardzo duże znaczenie w rozpoczęciu i utrzymaniu zdrowego stylu życia.

1450

ZADOWOLENI KLIENCI

5065

ZRZUCONE KILOGRAMY