Sylwia Szewczyk

Kilka slów o mnie.

CCI20151007_0001

Sylwia Szewczyk

Swoją przygodę zdrowego odżywiania zaczęłam od najmłodszych lat. Zwracałam uwagę na to, po jakie produkty spożywcze sięgam i jaki wpływ mają na organizm. Wówczas moimi doświadczalnymi klientami była rodzina i właśnie oni byli poddawani różnym dietom. Moje zainteresowanie tym tematem było tak duże, że wiedziałam, że właśnie z dietetyką będzie związana moja przyszłość.

Pierwszy stopień edukacji rozpoczęłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera na Wydziale Nauk o Żywności na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Natomiast tytuł magistra zdobyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją Żywienie Człowieka i Dietetyka.

Doświadczenie zawodowe zaczęłam już zdobywać zanim ukończyłam drugi stopień studiów. Od 2012 roku pracuję na stanowisku dietetyka w Ostrołęce. Dzięki pracy poznałam z jakimi problemami żywieniowymi najczęściej borykają się osoby z nadwagą, czy innymi problemami dietozależnymi. Poza wsparciem merytorycznym służę również wsparciem psychicznym i uważam, że właśnie motywacja danej osoby ma bardzo duże znaczenie w rozpoczęciu i utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Referencje

Serdeczne podziękowania dla Pani Sylwii Szewczyk za udział i cenne porady dotyczące zdrowego żywienia podczas II Szkolnego Dnia Zdrowia w Zespole Szkół Zawodowych Nr. 3 w Ostrołęce.

Zespół Szkół Zawodowych Nr. 3 w Ostrołęce.

Podziękowanie dla Pani Sylwii Szewczyk za przeprowadzenie prelekcji na temat "Zdrowe odżywianie" w Szkole Podstawowej Nr. 1 im. St. Jachowicza w Ostrołęce.

Szkole Podstawowa Nr. 1 im. St. Jachowicza w Ostrołęce.

Podziękowanie dla Pani Dietetyk Sylwii Szewczyk za przeprowadzenie w Zespole Szkół Zawodowych Nr. 4 prelekcji z zakresu prawidłowego odżywiania wyrażając nadzieję na dalsze współdziałanie w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Zespół Szkół Zawodowych Nr. 4

Podziękowanie dla Pani Sylwii Dobkowskiej za przeprowadzenie prelekcji na temat "Zdrowy Styl Życia" w Świetlicy Środowiskowej "Słodziaki" funkcjonującej przy Zespole Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce.

Zespół Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce.

Podziękowanie dla Pani Sylwii Dobkowskiej za przeprowadzenie szkolenia dotyczącego działań szkoły na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa ucznia. Serdecznie dziękujemy.

Podziękowanie dla Pani Sylwii Szewczyk za przeprowadzenie prelekcji dotyczącej zasad zdrowego odżywiania dla uczniów Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu.

Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr. 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce dziękuje Pani Sylwii Szewczyk za przeprowadzenie w naszej placówce prelekcji z zakresu prawidłowego żywienia. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, wyrażając nadzieję na dalsze współdziałanie z zakresu profilaktyki prozdrowotnej.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr. 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce

Podziękowanie dla Sz. P. Sylwii Szewczyk za życzliwość i przeprowadzenie zajęć w ramach obchodów Szkolnego Dnia Zdrowia pod hasłem: "Jak walczy z uzależnieniami?".

Składamy serdeczne podziękowanie dietetykowi - Pani Sylwii Szewczyk za udział w spotkaniu z cyklu: "Niezbednik rodzica, co każdy rodzic wyjątkowego dziecka wiedzieć powinien" i omówienie zasad zdrowego żywienia w różnych problemach zdrowotnych.

Podziękowanie dla Pani Sylwii Szewczyk za zaangażowanie w przeprowadzeniu warsztatów na temat: Zasady zdrowego żywienia nastolatków dla uczniów Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Troszynie w ramach programu edukacyjnego "Żyj smacznie i zdrowo".

Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Troszynie

Społeczność uczniowska z Łęgu Przedmiejskiego dziękuję Pani Sylwii Dobkowskiej za przeprowadzenie w naszej placówce prelekcji z zakresu prawidłowego odżywiania. Wyrażając nadzieję na dalsze współdziałania w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Społeczność uczniowska z Łęgu Przedmiejskiego

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr. 13 w Ostrołęce składają serdeczne podziękowania za współprace, zaangażowanie i życzliwość, jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr. 13 w Ostrołęce

Dziękujemy Pani Sylwii Szewczyk za przeprowadzenie prelekcji na temat zasad zdrowego odżywiania w Rzekuniu.